Kızlık Zarının Bozulmuş Hali (Video)

admin Mayıs - 24 - 2010 Cinsel Sağlık3 COMMENTS

Kızlık Zarının Bozulmuş hali video, kızlık zarı nasıl bozulur resimli anlatım,Kızlık Zarının Bozulduğu Nasıl Anlaşılır, kızlık zarı video, kızlık zarı resimli anlatım, kızlık zarı nasıl dikilir, kızlık zarı nasıl yırtılır,Kızlık zarının bozuk olup olmadığı sadece konusunda uzman bir hekim tarafından anlaşılabilecek bir durumdur. Bu işlem genel olarak çok kısa sürer ve herhangi bir acı hissi vermeyen bir kontrol yöntemidir. Evde kendi başınıza aynanın karşısında yada farklı bir şekilde bakma yöntemi ile kızlık zarınızın bozulup bozulmadığını görme imkanınız yoktur fakat kızlık zarınızı ayna bakarak kendiniz de görebilirsiniz fakat bozulup bozulmadığı ancak bir kadın doğum uzmanı tarafından yapılan incelemeden sonra anlaşılabilir.

Ülkemizde de çok önem verilen bu konu hakkında aslında oldukça büyük yanlışlıklar bulunmakta özellikle her cinsel ilişkide kızlık zarının bozulabileceği kanısı çoğu insan da olmakla beraber bu kanı tamamen yanlıştır çünkü bazı kadınlardaki kızlık zarı çok kalın veya elastik bir yapıda olmasından dolayı ancak doğum yoluyla bozulan kızlık zarlarına rastlanabilmekte.

Aşağıdaki kızlık zarı resimlerine bakarak sizde kızlık zarları hakkında genel bir kanıya varabilirsiniz.

Birazda kızlık zarının tamir edilip edilmeyeceği konusunda bilgi verelim genel olarak kızlık zarları yukarıdaki resimlerde görüldüğü gibi bir yapıları vardır her kızlık zarı kendine has bir özellik gösterir ve bozulması kişiden kişiye farklılık gösterir. Doğumda bile bozulabilen kızlık zarlarına rastlanabilinmektedir.

Kızlık Zarı Nasıl Bozulur?

Kızlık zarının bozulması kişiden kişiye değişen bir durum olmakla birlikte genel anlamda cinsel ilişki ile kızlık zarı bozulur fakat daha öncede belirtildiği gibi bazı kızlık zarlarının farklı yapıda olmasından dolayı bu kızlık zarları ancak doğum anında bozulabilir ve yine bazı kızlık zarlarının yapılarının çok ince olmasından dolayı bu zarlarda en küçük bir müdahalede bile bozulabilir ( Kısa süren bir cinsel temas yada düşme, veya vajinaya dışarıdan olabilecek bir darbe vs). Bu durum tamamen kişinin kızlık zarının yapısına bağlıdır tabi genel olarak kızlık zarlarının çoğunun cinsel ilişki sırasında bozulabileceğini söylememiz de mümkün.

Peki kızlık zarı tamir edilebilirmi ?

Bu sorunun cevabı evet dikilebilir ve dikilmeden önce kişinin kaç kere cinsel ilişkiye girdiği hatta doğum bile yapıp yapmadığının önemi yoktur yani doğum yapmış bir kadın bile kızlık zarını diktirebilir. Genel olarak kısa süren bu cerrahi müdahale genel yada local anestesi ile 30 dakikada yapılabilmektedir.

Kızlık Zarının Bozulduğu Nasıl Anlaşılır?

Tekrar sorunun kaynağına inersek eğer kızlık zarının bozulup bozulmadığı tamamen bir cerrahi müdahale ile anlaşılabilir ve bunu evinizde kendi başınıza uygulamamanızda fayda vardır mutlaka konusunda uzman bir hekim ile görüşerek onun görüşlerine başvurmanız sizin ve eşiniz için daha mantıklı olacaktır. Genel olarak doğu toplumlarında önemsenen kızlık zarı meselesi kızlık zarı dikim ameliyatlarını da her hekimin yapmamasını sağlamaktadır çoğu hekim bu ameliyatlara karşı olmakla beraber yinede bu işi yapan hekimler ve küçük çaplı hastaneler ülkemizde de mevcuttur.

http://www.jinekoloji.net/resim/Anatomi9.jpg

http://www.cicatridina.com.tr/usr_img/vajina_anatomisi/vajina_anatomisiA.jpg

http://saglik.turk.net/Kadin_Sagligi/images/anatomi1.jpg

http://img242.imageshack.us/img242/6478/folikul223d1a8mg8.jpg

vajina  estetiğiVajina

http://zuhredergisi.org/wp-content/uploads/2008/09/rahim.jpg

kadın üreme organları

http://saglik.turk.net/Kadin_Sagligi/images/Anatomi8.jpg
coded by nessus

Related Post

Activate the Wp-related-posts plugin to see the related post list!

3 Responses to “Kızlık Zarının Bozulmuş Hali (Video)”

  aydanNo Gravatar on Temmuz 7th, 2010 at 23:07

  seneler once cok buyuk bır hata yaptım ve sevdıgım ınsanla ılıskıye gırdım ve suan da bazı sorunlardan dolayı rapor almaya goturcekler benı eger dıktırırsem bu gıdecegım doktor tarafından anlasılırmı ne yapmam gerekıyor ne olur bana yardımcı olun yoksa cok kotu seyler olacak ve en kısa surede bir cözüme ulasmam lazım

  zor işlerNo Gravatar on Temmuz 9th, 2010 at 16:11

  sevdiğin insanlar evlenmiycekmisin ? boyle bi durumla herkes karşı karşıya gelebiliyo ama işte oluyo ne olursa olsun. dikimi yapılırsa gidilen herhangı bir kadın dogum uzmanı tarafından anlaşılır :(

  maviliNo Gravatar on Mayıs 21st, 2013 at 22:04

  masturbasyonla kızlık zarı bozulur mu?

Leave a Reply