Erkeklerde Sertleşme Bozukluğu ve Çözümleri

admin Haziran - 6 - 2010 Cinsel Sağlık2 COMMENTS

Erkek cinsel organı her hangi bir orgazm ya da cinsel istek duymacında sönüktür. Erkeklerde eğer cinsel istek var da penis sertleşmiyorsa sertleşme problemi vardır. Sertleşme problemi daha çok 30 ’lu yaşlardan sonra başlar. Ayrıca sertleşme problemi evli bir çiftte görülürse çeşitli psikolojik sorunları beraberinde getirir.

Erkeklerde penisin işlevi erkeklik olarak görülür. Bu nedenle erkekler penislerine olabildiğince değer verir. Erkeklerde ki bu penisin sertleşme problemi gençlik yıllarına dayanır. Eğer ilk cinsel ilişki bir genel evde oluşursa ve ortamın ürkütücülüğü ile penis sertleşmez ise bu sorun ömür boyu devam eder. Ömür boyu sürecek bu sertleşme sorunu zaman zaman evlendikten sonra özellikle çiftlerin mahkemeye kadar gitmelerine neden olmaktadır.

Penisin sertleşmemesinin bir diğer nedeni ise ortam ve cinsel ilişki partneridir. Cinsel ilişkiye girilen bayanın alımlılığı temizliliğide sertleşmemenin nedenidir. Cinsel organ ayrıca sertleşmediği takdirde çeşitli ruhsal ve sağlık sorunlarının oluşmasına sebebiyet verir.
coded by nessus

Related Post

Activate the Wp-related-posts plugin to see the related post list!

2 Responses to “Erkeklerde Sertleşme Bozukluğu ve Çözümleri”

    MEHMETNo Gravatar on Ağustos 1st, 2011 at 13:10

    sayın hocam ben 29 yasında evlı bırısıyım bende sertlesme sorunu var ne olur bana yardımcı olun saygılar

    veysiNo Gravatar on Mayıs 21st, 2013 at 14:03

    selam ben 22 yaşındayım penisimni ssertleşmiyor ne pamamam gerkiyor ilişkim çok bızuk penis herzaman yumuşak

Leave a Reply